Recenze Donic

Donic Waldner 600

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2012

Zakoupeno v eFitness.cz

• Za slušnou cenu (360,-), dobrá kvalita potahu i dřeva. Lze doporučit pro rekreační hráče.
  • Pouzdro na závaží, umístěné v grifu po několika manipulacích nedrží a vyjíždí ven. Nutno přilepit.

Přesto pálku doporučuji. Možná je chyba jen na mé pálce...

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2012

Zakoupeno v eFitness.cz

• rychlost změna těžiště pro ovladatelnost

výborná pálka

Přidáno: 8. března 2012

• spin,ovladatelnost,rychlost

prostě super!!!!!!!!

Přidáno: 2. března 2012

(naposledy upraveno 2. března 2012)

• na cenu dobrá rotace
  • váhově velice přijatelná pálka
  • skvělé vlastnosti v poměru cena-výkon
  • za cenu kolem 350kč velice přijatelná volba
  • není co :D

Tuhle pálku bych doporučil naprosto všem,kteří mají alepson trochu už nějaké ty zkušenosti se stolním tenisem.Pálka je vhodná na dobrý útok,ale i na dobré ubránění.Pálka mě mile překvapila a pálky z řady Donic vám mohu doporučit,protože nejsou totiž ani přehnaně drahé a svými vlastnostmi kvalitní.

Ověřený zákazník ŽijemeSportem.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2012

Zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

• S pálkou jsem velmi spokojená.
  • Výhoda je vyvážení pálky, každý si upraví, jak mu to vyhovuje.
  • Rychlost odpovídá popisu výrobce.
  • Velice dobře se drží v roce.

Pálku bych určitě doporučila jsem s ní naprosto spokojená.

Donic Top Team 800

Donic Top Team 800

Ověřený zákazník ABCSPORT.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2012

(naposledy upraveno 14. února 2012)

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Controla a rotace odpovídá stupnici v nabídce.
  • Rychlost není na 9. Na 2mm potahy mohla být rychlejší. Kdo hrál s Buterfly Sriver 13 bude pomalejší !

Ověřený zákazník centrumsportu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2012

Zakoupeno v centrumsportu.cz

• DOBRÉ ROZVRŽENÍ TĚŽIŠTĚ MÍČEK REAGUJE JAK HRÁČ POTŘEBUJE ZA CENU 879,- JE TO DOBRÝ NÁKUP PRO REKREAČNÍ HRÁČE
  • ZATÍM NIC

TATO PÁLKA MI IHNED SEDLA DO RUKY I KDYŽ JSEM JI POPRVÉ DRŽEL AŽ PO DORUČENÍ Z E-SHOPU. DOPORUČENÍ UŽIVATELŮ MI POMOHLO A STEJNĚ I ODBORNÁ RECENZE. ZA TUTO CENU JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN I KDYŽ JSEM PŮVODNĚ CHTĚL INVESTOVAT VÍCE. DOPORUČUJI.

Přidáno: 16. prosince 2011

• dobrej spin
  • zadne nejsou

je to proste nej palka kterou jsem kdy hral

Ověřený zákazník centrumsportu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2011

Zakoupeno v centrumsportu.cz

• parametry

velmi dobrá útočná pálka

Přidáno: 1. července 2011

• parádní pálka. vyhovuje pro útočnou hru-spiny atd. parádní rotace. Můžu jen doporučit.

výborný produkt

Donic Waldner 800

Donic Waldner 800

Ověřený zákazník Sportega.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2011

(naposledy upraveno 17. ledna 2011)

Zakoupeno v Sportega.cz

• skvěle padne do ruky
  • dobré vlastnosti rotace
  • lehká
  • poměr výkon/cena

Dobrá pálka pro pokročilejší hraní. Rukojeť padne skvěle do ruky, potah dobře drží i při vyšším zatížení, dobré vlastnosti při rotaci míčku i při zpracovávání rotovaných míčků, potah s tloušťkou 1,8mm. Pálka je lehoučká, což také nemusí vyhovovat všem hráčům, možnost zmáčknutí rukojeti pálky, která je vyplněna měkkou, pružnou mezivrstvou. Jsem naprosto spokojený hlavně s poměrem výkon/cena. Naprosto splnila představy.

Donic Waldner 400

Donic Waldner 400

Přidáno: 26. srpna 2009

• Lehká, snadno ovladatelná
  • Dobrá cena
  • Odolné potahy
  • Kontrolamíčku
  • Poněkud chatrná konstrukce (lepení dřeva)...problémy s částečným rozlepením. Po zkušennostech mohu jen doporučit přechovávat v obale, neboť má tendenci natahovat vlhkost (avšak mohla to být jen otázka mého kusu).

Tato pálka byla první, kterou jsem měl a jako taková by i měla zůstat. Hodí se pro začátečníky, je lehká a snadno ovladatelná, těžiště je umístěno spíše do středu, a tak je nutné udělit míčku při úderu velký moment, jinak letí relativně pomalu. Kontrola míčku je výborná. Jako prvotní investici mohu doporučit, vydrží i hrubší zacházení.

Přidáno: 26. srpna 2009

• Pálka je velmi rychlá jak při topspinových backhandech tak při forhandech, míček dobře přilne k potahu a lze mu případně udělit i jemnou rotaci. Míček se ve vysokých rychlostech dá velmi snadno kontrolovat a přesně umístit na stůl. Pálka je lehká a rukojeť dobře padne do ruky.Hodí se pro topispinovou rychlou útočnou hru.
  • Při nižších rychlostech a obranné hře, míček místy nepřiměřeně odskakuje a přesnost umístění míčku na protihráčově polovině se snižuje. Je nutno vyzkoušet, neboť pálka velmi citlivě reaguje na náklon při bloku.

Tento produkt bych doporučil mírně pokročilejším hráčům, kteří již mají nějaké zkušennosti a vědí jaký charakter má jejich hra. Pro začátečníky by mohlo být zvládnutí pálky a hry s ní poněkud složitější.
Jsem rekreačním hráčem a tudíž se mi nechtělo investovat do pálky 2000 Kč a nechtěl jsem ji ani skládat ze dřeva a s potahů. Tato pálka je velmi slušný kompromis a má velmi dobrý poměr cena/výkon. Mohu jen doporučit.

Donic Vario Soft

Donic Vario Soft